1. Aktivace karty

Kartu jednoduše aktivujete zasláním SMS na číslo +420 790 542 175 ve tvaru A 1234567890 (variabilní symbol ze zadní strany Vaší karty). Obratem Vám přijde „Úvodní PIN“ k Vaší předplacené platební kartě. Po dobití karty před prvním použití si Úvodní PIN změňte v kterémkoliv bankomatu ČSOB či Era. Toto bezpečnostní opatření snižuje riziko zneužití karty.
Karta je bezkontaktní, ale pro aktivaci musíte provést první transakci kontaktně (vložte kartu při platbě u obchodníka do POS terminálu a zadejte PIN nebo si zkontrolujte zůstatek karty v bankomatu).

2. Dobíjení karty

Máte 3 možnosti, jak kartu dobíjet (zasílat na ni „kredit“):
a) příkazem k úhradě z běžného platebního účtu v ČR (převod z účtu ČSOB tentýž pracovní den, jiných bank max. do 2 pracovních dnů)
b) debetní nebo kreditní kartou přes platební bránu dostupnou na webových stránkách (převod ihned)
c) hotovostí na provozovnách distributorů (seznam distributorů pro Vás připravujeme)

3. Kontrola zůstatku

Pro pohodlný přehled o výdajích hrazených kartou a o aktuálním zůstatku, si kartu registrujte na našich webových stránkách. Získáte tím přístup do privátní části webových stránek, kde potřebné informace naleznete. Pamatujte, že tyto informace zobrazujeme pouze Vám, proto heslo pro přístup do internetové samoobsluhy chraňte stejně pečlivě jako PIN a kartu samotnou.

Proč MYUNICARD?

MYUNICARD je anonymní a bezpečná plnohodnotná předplacená platební karta MasterCard na českém trhu.

S MYUNICARD můžete anonymně a bezpečně platit v obchodech, internetových e-shopech, vybírat z bankomatu v ČR a na rozdíl od některých konkurenčních předplacených karet i v zahraničí.

S MYUNICARD můžete platit bez obav ze zneužití osobních údajů nebo peněz z Vašeho běžného bankovního účtu.

MYUNICARD nabízí veškerý komfort klasické debetní karty, ale je anonymní a bez spojení s Vaším bankovním kontem.

MYUNICARD koupíte prostřednictvím eshopu na tomto webu, mobilním telefonem přes SMS a na provozovnách našich distributorů.

facts-card-3